Selected class:
F04
F05
F06
F07
P04
P05
P06
P07

Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for en ønsked kampe.

Omkostningen pr mottaget SMS er 5.00 NOK.     Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 2140 før at abonnere på en ønsked kampe:
Match no
Time
Class
Type
Match
SMS text to send
801 2016-03-27 09:00 P07 Grupp A HK Ankaret 3 - Kävlinge Blå CUPGAME 5238-801 to 2140
802 2016-03-27 09:00 P07 Grupp A Veberöd Grön - LVHK 1 CUPGAME 5238-802 to 2140
803 2016-03-27 09:20 P07 Grupp B OV Hbg Filborna - Ystads IF 2 CUPGAME 5238-803 to 2140
804 2016-03-27 09:20 P07 Grupp B LVHK P08 röd - Tomelilla Lila CUPGAME 5238-804 to 2140
805 2016-03-27 09:40 P07 Grupp C OV Helsingborg - HK Ankaret 4 CUPGAME 5238-805 to 2140
806 2016-03-27 09:40 P07 Grupp C Veberöd Blå - Kävlinge Orange CUPGAME 5238-806 to 2140
807 2016-03-27 10:00 P07 Grupp D LVHK P08 svart - Veberöd Röd CUPGAME 5238-807 to 2140
808 2016-03-27 10:00 P07 Grupp D Ystads IF 1 - HK Ankaret 2 CUPGAME 5238-808 to 2140
809 2016-03-27 10:20 P07 Grupp E LVHK 2 - HK Ankaret 1 CUPGAME 5238-809 to 2140
810 2016-03-27 10:20 P07 Grupp E Tomelilla Orange - Ystads IF 3 CUPGAME 5238-810 to 2140
811 2016-03-27 10:40 P07 Grupp A LVHK 1 - Kävlinge Blå CUPGAME 5238-811 to 2140
812 2016-03-27 10:40 P07 Grupp A HK Ankaret 3 - Veberöd Grön CUPGAME 5238-812 to 2140
813 2016-03-27 11:00 P07 Grupp B Tomelilla Lila - Ystads IF 2 CUPGAME 5238-813 to 2140
814 2016-03-27 11:00 P07 Grupp B OV Hbg Filborna - LVHK P08 röd CUPGAME 5238-814 to 2140
815 2016-03-27 11:20 P07 Grupp C Kävlinge Orange - HK Ankaret 4 CUPGAME 5238-815 to 2140
816 2016-03-27 11:20 P07 Grupp C OV Helsingborg - Veberöd Blå CUPGAME 5238-816 to 2140
817 2016-03-27 11:40 P07 Grupp D HK Ankaret 2 - Veberöd Röd CUPGAME 5238-817 to 2140
818 2016-03-27 11:40 P07 Grupp D LVHK P08 svart - Ystads IF 1 CUPGAME 5238-818 to 2140
819 2016-03-27 12:00 P07 Grupp E Ystads IF 3 - HK Ankaret 1 CUPGAME 5238-819 to 2140
820 2016-03-27 12:00 P07 Grupp E LVHK 2 - Tomelilla Orange CUPGAME 5238-820 to 2140
821 2016-03-27 12:20 P07 Grupp A LVHK 1 - HK Ankaret 3 CUPGAME 5238-821 to 2140
822 2016-03-27 12:20 P07 Grupp A Kävlinge Blå - Veberöd Grön CUPGAME 5238-822 to 2140
823 2016-03-27 12:40 P07 Grupp B Tomelilla Lila - OV Hbg Filborna CUPGAME 5238-823 to 2140
824 2016-03-27 12:40 P07 Grupp B Ystads IF 2 - LVHK P08 röd CUPGAME 5238-824 to 2140
825 2016-03-27 13:00 P07 Grupp C Kävlinge Orange - OV Helsingborg CUPGAME 5238-825 to 2140
826 2016-03-27 13:00 P07 Grupp C HK Ankaret 4 - Veberöd Blå CUPGAME 5238-826 to 2140
827 2016-03-27 13:20 P07 Grupp D HK Ankaret 2 - LVHK P08 svart CUPGAME 5238-827 to 2140
828 2016-03-27 13:20 P07 Grupp D Veberöd Röd - Ystads IF 1 CUPGAME 5238-828 to 2140
829 2016-03-27 13:40 P07 Grupp E Ystads IF 3 - LVHK 2 CUPGAME 5238-829 to 2140
830 2016-03-27 13:40 P07 Grupp E HK Ankaret 1 - Tomelilla Orange CUPGAME 5238-830 to 2140
831 2016-03-27 14:00 P07 A-8-dels:01 Veberöd Grön - OV Hbg Filborna CUPGAME 5238-831 to 2140
832 2016-03-27 14:00 P07 B-8-dels:01 Kävlinge Blå - LVHK P08 röd CUPGAME 5238-832 to 2140
833 2016-03-27 14:25 P07 A-8-dels:08 Veberöd Blå - HK Ankaret 2 CUPGAME 5238-833 to 2140
834 2016-03-27 14:25 P07 B-8-dels:08 OV Helsingborg - Veberöd Röd CUPGAME 5238-834 to 2140
835 2016-03-27 14:50 P07 B-kvartsfinal:03 HK Ankaret 3 - Tomelilla Lila CUPGAME 5238-835 to 2140
836 2016-03-27 14:50 P07 A-kvartsfinal:03 LVHK 1 - Ystads IF 2 CUPGAME 5238-836 to 2140
837 2016-03-27 15:15 P07 B-kvartsfinal:02 HK Ankaret 4 - Tomelilla Orange CUPGAME 5238-837 to 2140
838 2016-03-27 15:15 P07 A-kvartsfinal:02 Kävlinge Orange - Ystads IF 3 CUPGAME 5238-838 to 2140
839 2016-03-27 15:40 P07 B-kvartsfinal:04 LVHK 2 - OV Helsingborg CUPGAME 5238-839 to 2140
840 2016-03-27 15:40 P07 B-kvartsfinal:01 Kävlinge Blå - LVHK P08 svart CUPGAME 5238-840 to 2140
841 2016-03-27 16:05 P07 A-kvartsfinal:01 Veberöd Grön - Ystads IF 1 CUPGAME 5238-841 to 2140
842 2016-03-27 16:05 P07 A-kvartsfinal:04 HK Ankaret 1 - Veberöd Blå CUPGAME 5238-842 to 2140
843 2016-03-27 16:30 P07 B-semifinal:02 Tomelilla Lila - LVHK 2 CUPGAME 5238-843 to 2140
844 2016-03-27 16:30 P07 B-semifinal:01 Kävlinge Blå - HK Ankaret 4 CUPGAME 5238-844 to 2140
845 2016-03-27 16:55 P07 A-semifinal:01 Ystads IF 1 - Ystads IF 3 CUPGAME 5238-845 to 2140
846 2016-03-27 16:55 P07 A-semifinal:02 Ystads IF 2 - Veberöd Blå CUPGAME 5238-846 to 2140
847 2016-03-27 17:25 P07 B-final Kävlinge Blå - LVHK 2 CUPGAME 5238-847 to 2140
848 2016-03-27 17:55 P07 A-final Ystads IF 3 - Ystads IF 2 CUPGAME 5238-848 to 2140