Vald klass:
F04
F05
F06
F07
P04
P05
P06
P07

Till denna turnering får ni möjlighet att prenumerera på resultaten för en specifik match.

Kostnaden per mottaget SMS är 5.00 SEK.     Gäller om ni har en svensk operatör i ert hemland.
SMS kan erbjudas till följande länder. Klicka på lämplig flagga för mer info.          
Sänd nedanstående SMS-text till 72456 för att prenumerera på en specifik match, nedan:
Matchnr
Tid
Klass
Typ
Match
SMS text att skicka
801 2016-03-27 09:00 P07 Grupp A HK Ankaret 3 - Kävlinge Blå CUPGAME 5238-801 till 72456
802 2016-03-27 09:00 P07 Grupp A Veberöd Grön - LVHK 1 CUPGAME 5238-802 till 72456
803 2016-03-27 09:20 P07 Grupp B OV Hbg Filborna - Ystads IF 2 CUPGAME 5238-803 till 72456
804 2016-03-27 09:20 P07 Grupp B LVHK P08 röd - Tomelilla Lila CUPGAME 5238-804 till 72456
805 2016-03-27 09:40 P07 Grupp C OV Helsingborg - HK Ankaret 4 CUPGAME 5238-805 till 72456
806 2016-03-27 09:40 P07 Grupp C Veberöd Blå - Kävlinge Orange CUPGAME 5238-806 till 72456
807 2016-03-27 10:00 P07 Grupp D LVHK P08 svart - Veberöd Röd CUPGAME 5238-807 till 72456
808 2016-03-27 10:00 P07 Grupp D Ystads IF 1 - HK Ankaret 2 CUPGAME 5238-808 till 72456
809 2016-03-27 10:20 P07 Grupp E LVHK 2 - HK Ankaret 1 CUPGAME 5238-809 till 72456
810 2016-03-27 10:20 P07 Grupp E Tomelilla Orange - Ystads IF 3 CUPGAME 5238-810 till 72456
811 2016-03-27 10:40 P07 Grupp A LVHK 1 - Kävlinge Blå CUPGAME 5238-811 till 72456
812 2016-03-27 10:40 P07 Grupp A HK Ankaret 3 - Veberöd Grön CUPGAME 5238-812 till 72456
813 2016-03-27 11:00 P07 Grupp B Tomelilla Lila - Ystads IF 2 CUPGAME 5238-813 till 72456
814 2016-03-27 11:00 P07 Grupp B OV Hbg Filborna - LVHK P08 röd CUPGAME 5238-814 till 72456
815 2016-03-27 11:20 P07 Grupp C Kävlinge Orange - HK Ankaret 4 CUPGAME 5238-815 till 72456
816 2016-03-27 11:20 P07 Grupp C OV Helsingborg - Veberöd Blå CUPGAME 5238-816 till 72456
817 2016-03-27 11:40 P07 Grupp D HK Ankaret 2 - Veberöd Röd CUPGAME 5238-817 till 72456
818 2016-03-27 11:40 P07 Grupp D LVHK P08 svart - Ystads IF 1 CUPGAME 5238-818 till 72456
819 2016-03-27 12:00 P07 Grupp E Ystads IF 3 - HK Ankaret 1 CUPGAME 5238-819 till 72456
820 2016-03-27 12:00 P07 Grupp E LVHK 2 - Tomelilla Orange CUPGAME 5238-820 till 72456
821 2016-03-27 12:20 P07 Grupp A LVHK 1 - HK Ankaret 3 CUPGAME 5238-821 till 72456
822 2016-03-27 12:20 P07 Grupp A Kävlinge Blå - Veberöd Grön CUPGAME 5238-822 till 72456
823 2016-03-27 12:40 P07 Grupp B Tomelilla Lila - OV Hbg Filborna CUPGAME 5238-823 till 72456
824 2016-03-27 12:40 P07 Grupp B Ystads IF 2 - LVHK P08 röd CUPGAME 5238-824 till 72456
825 2016-03-27 13:00 P07 Grupp C Kävlinge Orange - OV Helsingborg CUPGAME 5238-825 till 72456
826 2016-03-27 13:00 P07 Grupp C HK Ankaret 4 - Veberöd Blå CUPGAME 5238-826 till 72456
827 2016-03-27 13:20 P07 Grupp D HK Ankaret 2 - LVHK P08 svart CUPGAME 5238-827 till 72456
828 2016-03-27 13:20 P07 Grupp D Veberöd Röd - Ystads IF 1 CUPGAME 5238-828 till 72456
829 2016-03-27 13:40 P07 Grupp E Ystads IF 3 - LVHK 2 CUPGAME 5238-829 till 72456
830 2016-03-27 13:40 P07 Grupp E HK Ankaret 1 - Tomelilla Orange CUPGAME 5238-830 till 72456
831 2016-03-27 14:00 P07 A-8-dels:01 Veberöd Grön - OV Hbg Filborna CUPGAME 5238-831 till 72456
832 2016-03-27 14:00 P07 B-8-dels:01 Kävlinge Blå - LVHK P08 röd CUPGAME 5238-832 till 72456
833 2016-03-27 14:25 P07 A-8-dels:08 Veberöd Blå - HK Ankaret 2 CUPGAME 5238-833 till 72456
834 2016-03-27 14:25 P07 B-8-dels:08 OV Helsingborg - Veberöd Röd CUPGAME 5238-834 till 72456
835 2016-03-27 14:50 P07 B-kvartsfinal:03 HK Ankaret 3 - Tomelilla Lila CUPGAME 5238-835 till 72456
836 2016-03-27 14:50 P07 A-kvartsfinal:03 LVHK 1 - Ystads IF 2 CUPGAME 5238-836 till 72456
837 2016-03-27 15:15 P07 B-kvartsfinal:02 HK Ankaret 4 - Tomelilla Orange CUPGAME 5238-837 till 72456
838 2016-03-27 15:15 P07 A-kvartsfinal:02 Kävlinge Orange - Ystads IF 3 CUPGAME 5238-838 till 72456
839 2016-03-27 15:40 P07 B-kvartsfinal:04 LVHK 2 - OV Helsingborg CUPGAME 5238-839 till 72456
840 2016-03-27 15:40 P07 B-kvartsfinal:01 Kävlinge Blå - LVHK P08 svart CUPGAME 5238-840 till 72456
841 2016-03-27 16:05 P07 A-kvartsfinal:01 Veberöd Grön - Ystads IF 1 CUPGAME 5238-841 till 72456
842 2016-03-27 16:05 P07 A-kvartsfinal:04 HK Ankaret 1 - Veberöd Blå CUPGAME 5238-842 till 72456
843 2016-03-27 16:30 P07 B-semifinal:02 Tomelilla Lila - LVHK 2 CUPGAME 5238-843 till 72456
844 2016-03-27 16:30 P07 B-semifinal:01 Kävlinge Blå - HK Ankaret 4 CUPGAME 5238-844 till 72456
845 2016-03-27 16:55 P07 A-semifinal:01 Ystads IF 1 - Ystads IF 3 CUPGAME 5238-845 till 72456
846 2016-03-27 16:55 P07 A-semifinal:02 Ystads IF 2 - Veberöd Blå CUPGAME 5238-846 till 72456
847 2016-03-27 17:25 P07 B-final Kävlinge Blå - LVHK 2 CUPGAME 5238-847 till 72456
848 2016-03-27 17:55 P07 A-final Ystads IF 3 - Ystads IF 2 CUPGAME 5238-848 till 72456