Vald klass:
P04S

Till denna turnering får ni möjlighet att prenumerera på resultaten för en specifik match.

Kostnaden per mottaget SMS är 5.00 SEK.     Gäller om ni har en svensk operatör i ert hemland.
SMS kan erbjudas till följande länder. Klicka på lämplig flagga för mer info.          
Sänd nedanstående SMS-text till 72456 för att prenumerera på en specifik match, nedan:
Matchnr
Tid
Klass
Typ
Match
SMS text att skicka
701 2015-11-07 08:20 P04S Grupp A ÅBK P04 Blå - Hammarby P05A CUPGAME 5466-701 till 72456
702 2015-11-07 08:20 P04S Grupp B Tyresö Strand - Älvsjö AIK Blå CUPGAME 5466-702 till 72456
703 2015-11-07 08:20 P04S Grupp C Nacka FC - Täby United P04 CUPGAME 5466-703 till 72456
704 2015-11-07 08:55 P04S Grupp A Sollentuna FK P04 Kärrdal - Hanviken P04 CUPGAME 5466-704 till 72456
705 2015-11-07 08:55 P04S Grupp B Väsby P04U - AIK 04U CUPGAME 5466-705 till 72456
706 2015-11-07 08:55 P04S Grupp C Apollon 04-2 - Hammarby 04-2 CUPGAME 5466-706 till 72456
707 2015-11-07 09:30 P04S Grupp A DIF P04-5/8 - ÅBK P04 Blå CUPGAME 5466-707 till 72456
708 2015-11-07 09:30 P04S Grupp B Boo FF lag P04:1 - Tyresö Strand CUPGAME 5466-708 till 72456
709 2015-11-07 09:30 P04S Grupp C AIK 05A - Nacka FC CUPGAME 5466-709 till 72456
710 2015-11-07 10:05 P04S Grupp A Hammarby P05A - Sollentuna FK P04 Kärrdal CUPGAME 5466-710 till 72456
711 2015-11-07 10:05 P04S Grupp B Älvsjö AIK Blå - Väsby P04U CUPGAME 5466-711 till 72456
712 2015-11-07 10:05 P04S Grupp C Täby United P04 - Apollon 04-2 CUPGAME 5466-712 till 72456
713 2015-11-07 10:40 P04S Grupp A Hanviken P04 - DIF P04-5/8 CUPGAME 5466-713 till 72456
714 2015-11-07 10:40 P04S Grupp B AIK 04U - Boo FF lag P04:1 CUPGAME 5466-714 till 72456
715 2015-11-07 10:40 P04S Grupp C Hammarby 04-2 - AIK 05A CUPGAME 5466-715 till 72456
716 2015-11-07 11:15 P04S Grupp A Sollentuna FK P04 Kärrdal - ÅBK P04 Blå CUPGAME 5466-716 till 72456
717 2015-11-07 11:15 P04S Grupp B Väsby P04U - Tyresö Strand CUPGAME 5466-717 till 72456
718 2015-11-07 11:15 P04S Grupp C Apollon 04-2 - Nacka FC CUPGAME 5466-718 till 72456
719 2015-11-07 11:50 P04S Grupp A Hanviken P04 - Hammarby P05A CUPGAME 5466-719 till 72456
720 2015-11-07 11:50 P04S Grupp B AIK 04U - Älvsjö AIK Blå CUPGAME 5466-720 till 72456
721 2015-11-07 11:50 P04S Grupp C Hammarby 04-2 - Täby United P04 CUPGAME 5466-721 till 72456
722 2015-11-07 12:25 P04S Grupp A DIF P04-5/8 - Sollentuna FK P04 Kärrdal CUPGAME 5466-722 till 72456
723 2015-11-07 12:25 P04S Grupp B Boo FF lag P04:1 - Väsby P04U CUPGAME 5466-723 till 72456
724 2015-11-07 12:25 P04S Grupp C AIK 05A - Apollon 04-2 CUPGAME 5466-724 till 72456
725 2015-11-07 13:00 P04S Grupp A ÅBK P04 Blå - Hanviken P04 CUPGAME 5466-725 till 72456
726 2015-11-07 13:00 P04S Grupp B Tyresö Strand - AIK 04U CUPGAME 5466-726 till 72456
727 2015-11-07 13:00 P04S Grupp C Nacka FC - Hammarby 04-2 CUPGAME 5466-727 till 72456
728 2015-11-07 13:35 P04S Grupp A Hammarby P05A - DIF P04-5/8 CUPGAME 5466-728 till 72456
729 2015-11-07 13:35 P04S Grupp B Älvsjö AIK Blå - Boo FF lag P04:1 CUPGAME 5466-729 till 72456
730 2015-11-07 13:35 P04S Grupp C Täby United P04 - AIK 05A CUPGAME 5466-730 till 72456
731 2015-11-07 14:30 P04S Grupp D BP04-3 - BeleBarkarby P04 Svart CUPGAME 5466-731 till 72456
732 2015-11-07 14:30 P04S Grupp E Lidingö FK 04U - Djursholm 04-1 CUPGAME 5466-732 till 72456
733 2015-11-07 14:30 P04S Grupp F IFK Haninge P04-1 - Vasastan P04 CUPGAME 5466-733 till 72456
734 2015-11-07 15:05 P04S Grupp D Täby FK P04:2 - Karlbergs BK P04 Röd CUPGAME 5466-734 till 72456
736 2015-11-07 15:05 P04S Grupp F Gustavsberg IF P04 - Täby FK P04A CUPGAME 5466-736 till 72456
738 2015-11-07 15:20 P04S Grupp E Hammarby 04-5/7 - Lidingö FK 04U CUPGAME 5466-738 till 72456
737 2015-11-07 15:40 P04S Grupp D Enebyberg P04 - BP04-3 CUPGAME 5466-737 till 72456
739 2015-11-07 15:40 P04S Grupp F Danderyds SK - IFK Haninge P04-1 CUPGAME 5466-739 till 72456
741 2015-11-07 16:00 P04S Grupp E Djursholm 04-1 - Vasalund 04-1 CUPGAME 5466-741 till 72456
740 2015-11-07 16:15 P04S Grupp D BeleBarkarby P04 Svart - Täby FK P04:2 CUPGAME 5466-740 till 72456
742 2015-11-07 16:15 P04S Grupp F Vasastan P04 - Gustavsberg IF P04 CUPGAME 5466-742 till 72456
743 2015-11-07 16:50 P04S Grupp D Karlbergs BK P04 Röd - Enebyberg P04 CUPGAME 5466-743 till 72456
745 2015-11-07 16:50 P04S Grupp F Täby FK P04A - Danderyds SK CUPGAME 5466-745 till 72456
747 2015-11-07 16:50 P04S Grupp E Vasalund 04-1 - Lidingö FK 04U CUPGAME 5466-747 till 72456
746 2015-11-07 17:25 P04S Grupp D Täby FK P04:2 - BP04-3 CUPGAME 5466-746 till 72456
748 2015-11-07 17:25 P04S Grupp F Gustavsberg IF P04 - IFK Haninge P04-1 CUPGAME 5466-748 till 72456
753 2015-11-07 17:40 P04S Grupp E Hammarby 04-5/7 - Vasalund 04-1 CUPGAME 5466-753 till 72456
749 2015-11-07 18:00 P04S Grupp D Karlbergs BK P04 Röd - BeleBarkarby P04 Svart CUPGAME 5466-749 till 72456
751 2015-11-07 18:00 P04S Grupp F Täby FK P04A - Vasastan P04 CUPGAME 5466-751 till 72456
759 2015-11-07 18:30 P04S Grupp E Djursholm 04-1 - Hammarby 04-5/7 CUPGAME 5466-759 till 72456
752 2015-11-07 18:35 P04S Grupp D Enebyberg P04 - Täby FK P04:2 CUPGAME 5466-752 till 72456
754 2015-11-07 18:35 P04S Grupp F Danderyds SK - Gustavsberg IF P04 CUPGAME 5466-754 till 72456
755 2015-11-07 19:10 P04S Grupp D BP04-3 - Karlbergs BK P04 Röd CUPGAME 5466-755 till 72456
757 2015-11-07 19:10 P04S Grupp F IFK Haninge P04-1 - Täby FK P04A CUPGAME 5466-757 till 72456
750 2015-11-07 19:35 P04S Grupp E IFK Aspudden P04 S/ES - Djursholm 04-1 CUPGAME 5466-750 till 72456
758 2015-11-07 19:45 P04S Grupp D BeleBarkarby P04 Svart - Enebyberg P04 CUPGAME 5466-758 till 72456
760 2015-11-07 19:45 P04S Grupp F Vasastan P04 - Danderyds SK CUPGAME 5466-760 till 72456
744 2015-11-07 20:05 P04S Grupp E IFK Aspudden P04 S/ES - Hammarby 04-5/7 CUPGAME 5466-744 till 72456
735 2015-11-07 21:00 P04S Grupp E Vasalund 04-1 - IFK Aspudden P04 S/ES CUPGAME 5466-735 till 72456
756 2015-11-07 21:50 P04S Grupp E Lidingö FK 04U - IFK Aspudden P04 S/ES CUPGAME 5466-756 till 72456
761 2015-11-08 09:00 P04S Kval.match 1 ÅBK P04 Blå - AIK 04U CUPGAME 5466-761 till 72456
762 2015-11-08 09:00 P04S Kval.match 5 Hanviken P04 - AIK 05A CUPGAME 5466-762 till 72456
763 2015-11-08 09:35 P04S Kval.match 2 Tyresö Strand - Djursholm 04-1 CUPGAME 5466-763 till 72456
764 2015-11-08 09:35 P04S Kval.match 6 Älvsjö AIK Blå - BeleBarkarby P04 Svart CUPGAME 5466-764 till 72456
765 2015-11-08 10:10 P04S Kval.match 3 Nacka FC - Hammarby 04-5/7 CUPGAME 5466-765 till 72456
766 2015-11-08 10:10 P04S Kval.match 7 Lidingö FK 04U - Hammarby P05A CUPGAME 5466-766 till 72456
767 2015-11-08 10:45 P04S Kval.match 4 BP04-3 - IFK Haninge P04-1 CUPGAME 5466-767 till 72456
768 2015-11-08 10:45 P04S Kval.match 8 Gustavsberg IF P04 - Vasastan P04 CUPGAME 5466-768 till 72456
769 2015-11-08 11:20 P04S kvartsfinal:01 ÅBK P04 Blå - Tyresö Strand CUPGAME 5466-769 till 72456
770 2015-11-08 11:20 P04S kvartsfinal:03 AIK 05A - BeleBarkarby P04 Svart CUPGAME 5466-770 till 72456
771 2015-11-08 11:55 P04S kvartsfinal:02 Nacka FC - BP04-3 CUPGAME 5466-771 till 72456
772 2015-11-08 11:55 P04S kvartsfinal:04 Lidingö FK 04U - Vasastan P04 CUPGAME 5466-772 till 72456
773 2015-11-08 12:55 P04S semifinal:02 AIK 05A - Lidingö FK 04U CUPGAME 5466-773 till 72456
774 2015-11-08 13:30 P04S semifinal:01 Tyresö Strand - Nacka FC CUPGAME 5466-774 till 72456
776 2015-11-08 14:15 P04S 3.e pris Tyresö Strand - AIK 05A CUPGAME 5466-776 till 72456
775 2015-11-08 14:50 P04S final Nacka FC - Lidingö FK 04U CUPGAME 5466-775 till 72456