Vald klass:
P04

Till denna turnering får ni möjlighet att prenumerera på resultaten för en specifik match.

Kostnaden per mottaget SMS är 5.00 SEK.     Gäller om ni har en svensk operatör i ert hemland.
SMS kan erbjudas till följande länder. Klicka på lämplig flagga för mer info.          
Sänd nedanstående SMS-text till 72456 för att prenumerera på en specifik match, nedan:
Matchnr
Tid
Klass
Typ
Match
SMS text att skicka
1 2016-10-22 08:30 P04 Grupp A Hammarby P04- 5/7 - Sollentuna FK Vallen Nord CUPGAME 6121-1 till 72456
2 2016-10-22 08:30 P04 Grupp E Täby United P04 - Vasalund Tensta P05 CUPGAME 6121-2 till 72456
3 2016-10-22 08:30 P04 Grupp C Belebarkarby Vit - Täby FK P04A CUPGAME 6121-3 till 72456
4 2016-10-22 09:05 P04 Grupp A Åkersberga FC 1 - GAIS P04 CUPGAME 6121-4 till 72456
5 2016-10-22 09:05 P04 Grupp E Vasastan P04 - Enebyberg CUPGAME 6121-5 till 72456
6 2016-10-22 09:05 P04 Grupp C IFK Haninge P04-1 - Stocksund 04-1 CUPGAME 6121-6 till 72456
7 2016-10-22 09:40 P04 Grupp A Gustavsberg P04 - Hammarby P04- 5/7 CUPGAME 6121-7 till 72456
8 2016-10-22 09:40 P04 Grupp E Vasalund 04-1 - Täby United P04 CUPGAME 6121-8 till 72456
9 2016-10-22 09:40 P04 Grupp C IK Sirius P04A - Belebarkarby Vit CUPGAME 6121-9 till 72456
10 2016-10-22 10:15 P04 Grupp A Sollentuna FK Vallen Nord - Åkersberga FC 1 CUPGAME 6121-10 till 72456
11 2016-10-22 10:15 P04 Grupp E Vasalund Tensta P05 - Vasastan P04 CUPGAME 6121-11 till 72456
12 2016-10-22 10:15 P04 Grupp C Täby FK P04A - IFK Haninge P04-1 CUPGAME 6121-12 till 72456
13 2016-10-22 10:50 P04 Grupp A GAIS P04 - Gustavsberg P04 CUPGAME 6121-13 till 72456
14 2016-10-22 10:50 P04 Grupp E Enebyberg - Vasalund 04-1 CUPGAME 6121-14 till 72456
15 2016-10-22 10:50 P04 Grupp C Stocksund 04-1 - IK Sirius P04A CUPGAME 6121-15 till 72456
16 2016-10-22 11:25 P04 Grupp A Åkersberga FC 1 - Hammarby P04- 5/7 CUPGAME 6121-16 till 72456
17 2016-10-22 11:25 P04 Grupp E Vasastan P04 - Täby United P04 CUPGAME 6121-17 till 72456
18 2016-10-22 11:25 P04 Grupp C IFK Haninge P04-1 - Belebarkarby Vit CUPGAME 6121-18 till 72456
19 2016-10-22 12:00 P04 Grupp A GAIS P04 - Sollentuna FK Vallen Nord CUPGAME 6121-19 till 72456
20 2016-10-22 12:00 P04 Grupp E Enebyberg - Vasalund Tensta P05 CUPGAME 6121-20 till 72456
21 2016-10-22 12:00 P04 Grupp C Stocksund 04-1 - Täby FK P04A CUPGAME 6121-21 till 72456
22 2016-10-22 12:35 P04 Grupp A Gustavsberg P04 - Åkersberga FC 1 CUPGAME 6121-22 till 72456
23 2016-10-22 12:35 P04 Grupp E Vasalund 04-1 - Vasastan P04 CUPGAME 6121-23 till 72456
24 2016-10-22 12:35 P04 Grupp C IK Sirius P04A - IFK Haninge P04-1 CUPGAME 6121-24 till 72456
25 2016-10-22 13:10 P04 Grupp A Hammarby P04- 5/7 - GAIS P04 CUPGAME 6121-25 till 72456
26 2016-10-22 13:10 P04 Grupp E Täby United P04 - Enebyberg CUPGAME 6121-26 till 72456
27 2016-10-22 13:10 P04 Grupp C Belebarkarby Vit - Stocksund 04-1 CUPGAME 6121-27 till 72456
28 2016-10-22 13:45 P04 Grupp A Sollentuna FK Vallen Nord - Gustavsberg P04 CUPGAME 6121-28 till 72456
29 2016-10-22 13:45 P04 Grupp E Vasalund Tensta P05 - Vasalund 04-1 CUPGAME 6121-29 till 72456
30 2016-10-22 13:45 P04 Grupp C Täby FK P04A - IK Sirius P04A CUPGAME 6121-30 till 72456
31 2016-10-22 14:30 P04 Grupp B AIK 04U - IK Sirius P04 Blå CUPGAME 6121-31 till 72456
32 2016-10-22 14:30 P04 Grupp D Belebarkarby Svart 1 - Laxå P04 CUPGAME 6121-32 till 72456
33 2016-10-22 15:05 P04 Grupp B Tyresö Strand P04 - Hägersten CUPGAME 6121-33 till 72456
34 2016-10-22 15:05 P04 Grupp D Nacka FC - Hammarby 04-2 CUPGAME 6121-34 till 72456
35 2016-10-22 15:40 P04 Grupp B Hammarby 05A - AIK 04U CUPGAME 6121-35 till 72456
36 2016-10-22 15:40 P04 Grupp D BP05-2 - Belebarkarby Svart 1 CUPGAME 6121-36 till 72456
37 2016-10-22 16:15 P04 Grupp B IK Sirius P04 Blå - Tyresö Strand P04 CUPGAME 6121-37 till 72456
38 2016-10-22 16:15 P04 Grupp D Laxå P04 - Nacka FC CUPGAME 6121-38 till 72456
39 2016-10-22 16:50 P04 Grupp B Hägersten - Hammarby 05A CUPGAME 6121-39 till 72456
40 2016-10-22 16:50 P04 Grupp D Hammarby 04-2 - BP05-2 CUPGAME 6121-40 till 72456
41 2016-10-22 17:25 P04 Grupp B Tyresö Strand P04 - AIK 04U CUPGAME 6121-41 till 72456
42 2016-10-22 17:25 P04 Grupp D Nacka FC - Belebarkarby Svart 1 CUPGAME 6121-42 till 72456
43 2016-10-22 18:00 P04 Grupp B Hägersten - IK Sirius P04 Blå CUPGAME 6121-43 till 72456
44 2016-10-22 18:00 P04 Grupp D Hammarby 04-2 - Laxå P04 CUPGAME 6121-44 till 72456
45 2016-10-22 18:35 P04 Grupp B Hammarby 05A - Tyresö Strand P04 CUPGAME 6121-45 till 72456
46 2016-10-22 18:35 P04 Grupp D BP05-2 - Nacka FC CUPGAME 6121-46 till 72456
47 2016-10-22 19:10 P04 Grupp B AIK 04U - Hägersten CUPGAME 6121-47 till 72456
48 2016-10-22 19:10 P04 Grupp D Belebarkarby Svart 1 - Hammarby 04-2 CUPGAME 6121-48 till 72456
49 2016-10-22 19:45 P04 Grupp B IK Sirius P04 Blå - Hammarby 05A CUPGAME 6121-49 till 72456
50 2016-10-22 19:45 P04 Grupp D Laxå P04 - BP05-2 CUPGAME 6121-50 till 72456
51 2016-10-23 08:30 P04 Kval.match 1 Åkersberga FC 1 - Stocksund 04-1 CUPGAME 6121-51 till 72456
52 2016-10-23 09:00 P04 Kval.match 5 Vasalund 04-1 - Sollentuna FK Vallen Nord CUPGAME 6121-52 till 72456
53 2016-10-23 09:05 P04 Kval.match 3 IFK Haninge P04-1 - Vasastan P04 CUPGAME 6121-53 till 72456
54 2016-10-23 09:35 P04 Kval.match 6 GAIS P04 - Hammarby 05A CUPGAME 6121-54 till 72456
55 2016-10-23 09:40 P04 Kval.match 2 Tyresö Strand P04 - BP05-2 CUPGAME 6121-55 till 72456
56 2016-10-23 10:10 P04 Kval.match 7 Hägersten - Enebyberg CUPGAME 6121-56 till 72456
57 2016-10-23 10:15 P04 Kval.match 4 Hammarby 04-2 - Täby United P04 CUPGAME 6121-57 till 72456
58 2016-10-23 10:45 P04 Kval.match 8 IK Sirius P04A - Nacka FC CUPGAME 6121-58 till 72456
59 2016-10-23 10:50 P04 kvartsfinal:01 Åkersberga FC 1 - Tyresö Strand P04 CUPGAME 6121-59 till 72456
60 2016-10-23 11:20 P04 kvartsfinal:03 Sollentuna FK Vallen Nord - GAIS P04 CUPGAME 6121-60 till 72456
61 2016-10-23 11:25 P04 kvartsfinal:02 IFK Haninge P04-1 - Hammarby 04-2 CUPGAME 6121-61 till 72456
62 2016-10-23 11:55 P04 kvartsfinal:04 Hägersten - Nacka FC CUPGAME 6121-62 till 72456
63 2016-10-23 12:45 P04 semifinal:01 Tyresö Strand P04 - IFK Haninge P04-1 CUPGAME 6121-63 till 72456
64 2016-10-23 13:20 P04 semifinal:02 GAIS P04 - Hägersten CUPGAME 6121-64 till 72456
65 2016-10-23 14:15 P04 3.e pris Tyresö Strand P04 - Hägersten CUPGAME 6121-65 till 72456
66 2016-10-23 14:50 P04 final IFK Haninge P04-1 - GAIS P04 CUPGAME 6121-66 till 72456