Anmälda föreningar
Antal lag
Tröjfärg
Betalt?
Land
 

#Pannben

1

1680 Carlscrona

1

2XA

1

A3+

1

Accidental tourists

1

Actimate

1

ALEO

1

Altenby/Lindh

1

Alving & gänget Swimrun

1

Arkipelaget

1

B-town boys

1

B-town ladies

1

Backstreet boys

1

Baddarna

1

Ballenas azules

1

Barracudas

1

Bearberries

1

Bellatores

1

Bojstenen och späckhuggarna

1

Booya

1

Bröderna Fluff

1

co-swimmers

1

DanJoh

1

De naiva

1

Det första laget?

1

Djuptvatten

1

E&C

1

Ebb Swimrun

1

Eftersläntarna

1

Ekrötterna

1

Ett fräckt lag

1

Fett Flyt

1

Fett Flyter

1

Fiat Panda

1

Flawless swimmers

1

Flundrorna

1

Fragglarna

1

Föregångarna

1

Güner/Nordvall

1

Gå i mål

1

Haldos hjältar

1

Haren och Valrossen

1

HavsKutarna

1

Hejhopptvärstopp

1

Henrik och Mattias

1

Holmberg

1

HR Konsulterna Sverige AB

1

I Bästa Laget

1

J i kvadrat

1

Johansson

1

Karlskrona Simsällskap

1

Killerwhales

1

KSS Swimrun

1

Lag Andersson

1

Landkrabborna

1

Lang / Martinsson

1

Leigod/Sjöberg

1

Liket lever

1

LIMA

1

Lisanne

1

Lustjagarna

1

Löpsim

1

m&m

2

Malmstens

1

Mickemask

1

Modinios

1

MRC Karlskrona

1

Nabbens stoltheter

1

Patrulligan

1

Perssons

1

Pinan Penguins

1

Plupp och plums

1

Punschrullarna

1

Pålssons

1

RockyMountainAquaholics

1

Run Lisa run!

1

RunIT swimrun

1

Runswimmers

1

RVBC

1

Rör på fläsket!

1

SaSa Zsu

1

Sea Turtles

1

SJÖAND

1

Sjöstenarna

1

SkidOgettot

1

Skott‘en

1

Skånetöserna levererar

1

Skönheten & Odjuret

1

Snickarn och Rörmockarn

1

Sniglen&Valrossen

1

Soda Streamers

1

SOH

1

Sonoswim

1

Stajs&Lollo

1

Stauns kvinnor

1

Sturkö PMS

1

Stänkarna

1

Subvalid

1

Swennergren Hansen

1

Swim and Run

1

Swim&Run4Fun

1

Syster Yster

1

Systrarna Jonsson

1

Szopa

1

Team

1

Team Aleris

1

Team Aronsson

1

Team Baddaren

1

Team Badkruka

1

Team Badring

1

Team Bandyvägen

1

Team blysänkerna

1

Team Bökman

1

Team Cervera

1

Team Charles Harbour

1

Team D&S

1

Team DaJo

1

Team Elofsson

1

Team EvAnton

1

Team Falk

1

Team Flytkraft

1

Team Forza Far&Son

1

Team Frolte

1

Team G

1

Team Grannfruarna

1

Team Gymhörnan

1

Team H-gården

1

Team HEDA

1

Team Hibernal

1

Team Hutcheon

1

Team J5

1

Team Jebba

1

Team Jonsson

1

Team Kustjagaren

1

Team Malmsson

1

Team Morris

1

Team Offroad

1

Team Oktober

1

Team Orka

1

Team Ottinger/Henning

1

Team PauTom

1

Team Port Hotel

1

Team SannaLinda

1

Team Schubert

1

Team Silverfiskarna

1

Team Sjunkbomb

1

Team Smöret

1

Team Titans Go

1

Team Torpederna

1

Team Wolff-Wear Swimrun

1

Team Wolffpack

1

Team Öfvre Påtorp

1

TeamAndersson

1

The A-team

1

THT

1

THT Forza Ronneby

1

Tordmule

1

Tvingspinglorna

1

Två Ankare

1

Under Ytan

1

Vi kom inte sist iallafall

1

VI Sports

1

Waterproof

1

Wobbler & Kong

1

Antal anmälda lag: 165