Välj sortering:
Klass
Klubb

Antal anmälda lag: 165

SR Intro    (23 lag)
SR Spr D    (25 lag)

 ALEO
 B-town boys
 B-town ladies
 De naiva
 Djuptvatten
 Eftersläntarna
 Fragglarna
 I Bästa Laget
 Killerwhales
 Leigod/Sjöberg
 Löpsim 2017
 Malmstens
 Nabbens stoltheter
 Punschrullarna
 Run Lisa run!
 Rör på fläsket! 666
 Skånetöserna levererar
 Snickarn och Rörmockarn
 Team Badkruka
 Team Falk
 Team Forza Far&Son
 Wobbler & Kong
 m&m

 2XA
 Actimate
 Baddarna
 Bearberries
 Bellatores
 Flawless swimmers
 HavsKutarna
 Holmberg
 Johansson 15
 Lisanne
 Mickemask
 Pinan Penguins
 SaSa Zsu
 Syster Yster
 Systrarna Jonsson
 Team Bökman
 Team Cervera
 Team Charles Harbour
 Team Grannfruarna
 Team Kustjagaren
 Team PauTom
 Team SannaLinda
 Team Silverfiskarna
 The A-team
 Tvingspinglorna

SR Spr H    (56 lag)
SR Spr Mix    (48 lag)

 #Pannben
 1680 Carlscrona
 Altenby/Lindh
 Arkipelaget
 Ballenas azules
 Booya
 Bröderna Fluff
 DanJoh
 Ebb Swimrun
 Ett fräckt lag
 Fett Flyter
 Fiat Panda 77
 Föregångarna
 HR Konsulterna Sverige AB
 Haren och Valrossen
 Hejhopptvärstopp
 Henrik och Mattias
 J i kvadrat
 KSS Swimrun
 Karlskrona Simsällskap
 Lustjagarna
 MRC Karlskrona
 Modinios
 Pålssons
 RVBC
 RunIT swimrun
 Runswimmers
 SJÖAND
 SOH
 Sea Turtles
 Sjöstenarna
 Soda Streamers 1
 Sonoswim
 Swim and Run
 Szopa
 THT Forza Ronneby
 Team Aleris
 Team Badring
 Team Bandyvägen
 Team D&S
 Team Gymhörnan
 Team H-gården
 Team HEDA
 Team Hibernal
 Team J5
 Team Jonsson
 Team Morris
 Team Orka
 Team Ottinger/Henning
 Team Sjunkbomb PA
 Team Smöret
 Team Torpederna
 Team blysänkerna
 Två Ankare
 Under Ytan
 co-swimmers

 Accidental tourists
 Alving & gänget Swimrun
 Barracudas
 Det första laget?
 E&C
 Ekrötterna
 Flundrorna
 Gå i mål
 Güner/Nordvall
 Haldos hjältar
 LIMA
 Lag Andersson
 Lang / Martinsson
 Liket lever
 M&M
 Patrulligan
 Perssons
 Plupp och plums
 RockyMountainAquaholics
 SkidOgettot
 Skott‘en
 Skönheten & Odjuret
 Sniglen&Valrossen
 Stajs&Lollo
 Sturkö PMS
 Swennergren Hansen
 THT
 Team 1337
 Team Aronsson
 Team DaJo
 Team Elofsson
 Team EvAnton
 Team Frolte
 Team G
 Team Hutcheon
 Team Jebba
 Team Offroad
 Team Oktober
 Team Port Hotel
 Team Schubert
 Team Titans Go
 Team Wolff-Wear Swimrun
 Team Wolffpack
 Team Öfvre Påtorp
 TeamAndersson
 Tordmule
 VI Sports
 Vi kom inte sist iallafall..

SR Sta    (13 lag)
 

 A3+
 Backstreet boys
 Bojstenen och späckhuggarna
 Fett Flyt
 Landkrabborna Dam
 Stauns kvinnor
 Stänkarna
 Subvalid
 Swim&Run4Fun
 Team Baddaren
 Team Flytkraft
 Team Malmsson
 Waterproof